Tento mobilní respektive modulární dům je náš typový Modulární dům A z naší nabídky v tomto případě jsme se nechali trošku ukecat na řekněme obecně prospěšný projekt. Oslovila nás lesní školka Mozaika z Lutopecen U Kroměříže a přesvědčily nás tím způsobem jakým jakým školku vedou a způsobem jakým přistupují k výchově dětí abych jim pomohli. Nakonec jsme se dohodli že jim postavíme i klasickou dřevostavbu na stejném pozemku. Aktuálně tedy dokončujeme tuto obrovskou dřevostavbu s velkými lofty, terasami, garáží atd a souběžně s tím jsme klientům postavili na pozemku kde provozuji lesní školku jako zázemí tento modulární dům.

Samozřejmě bylo potřeba mobilní dům výrazně upravit a musím říct že jsem sám překvapen kolik jsme tam toho nakonec nacpali, protože jim mobilní dům slouží jako zázemí pro areál lesní školky kde v současné době už stojí jurta, indiánské týpí, jsou zde ohrady se zvířaty, hrací plochy, houpačky a spoustu dalších. Děti se praktický nepřetržitě pohybují venku ta největší bolístka tohoto areálu byly toalety a kuchyně. No a tuto jsme my vyřešili naším Modulárním domem. Celé přízemí domu je přizpůsobeno jako venkovní toalety to znamená děti mají nepřetržitý přístup k pánským, dánským a unisex toaletám pro návštěvy, dále jsou ještě jedny toalety uvnitř. Zbytek spodního patra zabírá rozlehlá kuchyně, která může být zároveň v zimě využívána jako jako společenská místnost. Pod schody jsme ukryli klasicky technickou místnost a nahoře jsou dvě obrovské prosvětlené prostorné místnosti, které děti užívají jako herny a nebo přednáškové místnosti pro aktivity spojené s „Mozajkou“.

V současnosti v podstatě jenom dokončíme vnější fasádu, okapy a je hotovo, ale školka jako taková již provozuje domeček od léta. V podstatě jsme dům finišovali těsně před letními tábor,y které se v areálu uskutečnily. Protože by modulární dům A jeden z prvních domů které jsme navrhli jsem nadšený z toho že na půdorysu 9 x 4 se opravdu dá vytvořit neuvěřitelné množství prostoru.

Fotogalerie interiéru modulárního domu

Video prohlídka domu

Fotografie z výroby Modulárního domu