Tento mobilní dům je další z naší řady mobilních domů. Tento kousek je určen pro klienta do Českých Budějovic. Podařilo se nám s klientem dohodnout že pokud bude vážný zájemce je možné se na tento domeček přijít podívat a přesvědčit se tak na vlastní oči o kvalitě provedení. Tento Mobilní dům je trochu netypický svými rozměry a to tím že je o 30 centimetrů širší jak na délku tak na šířku.

Vnitřní dispozice je opět standardně velký obývací pokoj v kombinaci s kuchyní, koupelnou a prostorným obývacím pokojem.

Na střechu si můžete nasadit zeleninu kytičky nebo na terase pořádat dýchánky s přáteli

Celý dům je složen s masivní dřevěné konstrukce vlastního designu s kvalitní izolací ve standartu A , kde máte minimální náklady na vytápění v zimě a naopak chlazení v létě. Protože standardně používáme rovnou střechu s velmi kvalitní hydroizolací (stejná technologie jako při stavbě bazénů) jsou naše domy vhodné k osazením zelenou střechou nebo umožňují osazení pochozí terasou. Díky tomu prakticky zdvojnásobíte užitnou plochu objektu.

Tento dům je vybaven hliníkovým bezbariérovým posuvným HS portálem vysoké kvality. okna jsou taktéž velmi kvalitní vakuovaná trojskla.

Vrstva izolace je designována tak aby všechny naše domy splňovali standardy pasivního domu tedy měrné potřeby tepla na vytápění, jejíž hranice je stanovena na 15 kWh/(m2a).

Budeme rádi když si přijdete osobně ověřit vše se dočtete na našich stránkách prostě si domluvte prohlídku ukázkového domu v Českých Budějovicích.

Chci podobný projekt

    Přiložením přílohy například fotografie vaší představy výrazně urychlíte celý proces (pdf,png,jpg)