Mobilní domy

Jedna z hlavních výrobních divizí je výroba a montáž mobilních modulových domů, dřevěných domů a rekreačních chat. Nabízíme i široký sortiment zahradních chatek, Saum, altánků, garáží, přístřešků. V naší firmě se snažíme přetvářet sny našich zákazníků na skutečnost. Vzorové stavby si zákazníci mohou prohlédnout přímo u nás v sídle společnosti v plné kráse.

naše řada mobilních modulárních domů

Naše mobilní domy nejsou žádné pur panelové náhražky, stavíme jen z toho nejlepšího ekologického materiálu. Naše mobilní domy splňují energetickou náročnost A+

Proč zrovna Mobilní domy?

V oboru stavebním už podnikáme dost dlouho abych viděl že s každou legislativní úpravou stavebního zákona se vše spíš komplikuje. Papírování přibývá a úředník se stává čím dál tím mocnějším nepřítelem vašeho záměru. Aktuálně jsme co se doby vyřízeni stavebního povoleni týče jsme na 115 místě na světe. S toho důvodu je pochopitelná reakce trhu se snažit celému tomuto úřednímu šimlu vyhnout. Ti zkušenější z vás namítnou že to úplně nejde ani z mobilním domem a mají pravdu. Ale při vhodné kombinaci velikosti mobilního domu a pozemku se dá celý proces extrémně minimalizovat.  A když vás bude úředník opravdu už moc štvát, kopnete do vrtule a mobilní domek přesunete, protože je mobilní. Naše domy jsou vybaveny samonosným ocelovým rámem který umožňuje vysoký počet transportů vašeho domu.

Dnes už není běžné že si mladý pár koupi dům nebo byt na hypotéku a 30 let sám sebe uvězni na jednom místě. V dnešní ekonomické situaci a ceně nemovitostí to prostě není možné. Pokud mladá rodina nevyhrála v loterii nebo nemá movité rodiče kteří vypomůžou mohou na vlastní bydlení na dlouho dobu zapomenout. Zbývá tak podnájem který taky zdražuje nebo si pořídit vlastní bydlení na přechodnou dobu v menším měřítku a třeba i mobilní protože s rychlostí vývoje trhu nevíte kam vás vaše odborná kvalifikace zavane.

Když půjdeme do extrému a vyberete si z některých našich již vyrobených domů (nejčastěji máme skladem 9×3 m půdorys) může se vám klidně stát že vám váš mobilní dům „přistane “ na vašem pozemku již do týdne (největší prodleva bude s domluvením transportu) ne teď vážně pokud si vyberete jeden s našich mobilních domů společně odladíme případné úpravy oproti standardu, například změna vnitřní dispozice nebo třeba přidání pochozí terasy se zelnou střechou, můžete mít váš dům již do dvou měsíců na vašem pozemku.

Možnost se se svým mobilním domem jednou za čas nebo i klidně pravidelně přestěhovat asi spoustě lidí nepřijde jako takový zázrak, ale jak to jednou vyzkoušíte tak tomu podlehnete. Je na vás jestli si pořídíte Tinny house na kolečkách a bude s ním šibovat 4x do roka nebo vetší mobilní dům a přesunete sem tam. Jednou na pozemek u dědy za chalupou v Beskydech a podruhé na svůj pozemek, kde třeba jednou budete stavět na periferii města. Mobilnost domu je nedocenitelná vlastnost a v dnešní uspěchané a narovinu zvláštní době je to vždy dobrá pojistka.

Provozní náklady mobilního domu jsme z logiky věci výrazně menší než u klasického domu. Veškeré sítě máte plně pod kontrolou a díky energetické náročnosti na úrovni pasivního domu A+ je spotřeba energie na vytápění minimální. Menší rozměry domu navíc napomáhají úspoře i tím že pouze vlastní přítomností v mobilním domě vlastně prostory vytápíte. Jen běžným pohybem jste schopni vyprodukovat teplo jako 60-200 Wattová žárovka. Dvě osoby tak dokážou náš kvalitně zaizolovaný dům solidně vytopit jen vlastní přítomností. Dešťovou vodu díky jednomu centrálnímu svodu také lze velmi snadno zachycovat a rozumně s ní hospodařit.

Mobilní modulární domy

Jedna z hlavních výrobních divizí je výroba a montáž mobilních modulových domů, dřevěných domů a rekreačních chat. Nabízíme i široký sortiment zahradních chatek, Saum, altánků, garáží, přístřešků. V naší firmě se snažíme přetvářet sny našich zákazníků na skutečnost. Vzorové stavby si zákazníci mohou prohlédnout přímo u nás v sídle společnosti v plné kráse.

Skladba stěny

* inteligentní infračervené podlahové vytápění dokáže rozeznat plochy kde je zatížen například že je na něm umístěna postel. V těchto plochách přestane topit jednak aby předešel přehřívání a jednak aby ušetřil na spotřebě.

Vybavení mobilního domu?

– 2-skla vakuovaná /antracit-antracit/
– vnitřní povrchy (sádrokarton)
– vnější povrch natahovaná fasáda/odvětrávaná dřevěná fasáda/fasádní oplechování
– plovoucí podlaha+ inteligentní* infračervené podlahové vytápění  v podlaze
– oplechování jak ve spodní části domu tak až do výšky 1m proti škůdcům
– kompletní rozvody vody a elektriky, wifi
– parapety, vnitřní i vnější svítidla
– kompletní kouplena: kompletní sanita/WC, sprcha, průtokový ohřívač, umývadlo se skřínkou/, podlahové odporové topení a sušák na ručníky
– venkovní nezamrzající vývod na zahradní hadici
– svod deštové vody fasádou
– příprava na hromosvod
– hydroizolace pochozí nosné střechy (příprava na zelenou střechu, terasu, vířivku a další)
– záhrubně a interiérové dveře
– kompletní příprava (voda, el., odpady ) ma kuchynskou linku
– 2x pasivní odvětrávání (wc, a příprava na digestoř v kuchyni)
– HS portál bezbariérový
– vstupní dveře

Ukázaná platí - naše mobilní domy

Chci svůj mobilní dům  Přiložením přílohy například fotografie vaší představy výrazně urychlíte celý proces (pdf,png,jpg)

  Rychlý kontakt

  Ing. Karel Spurný
  Na řádku 1147 / Kunovice
  Uherské Hradiště
  tel: +420 774 613 944

  Odebírejte aktuální novinky a akce