Náš dalo by se říci signature mobilní modulární domek. Rozměr 9×4 se nám osvědčil jako rozměr kdy už se dá do tohoto prostoru vměstnat ložnice s koupelnou a hlavní obytný prostor a zároveň to ještě není tak obrovské aby byl transport příliš komplikovaný. Rozměr 9×4 je sice již nad rozměr ale pro transport je to pořád běžná velkost s jejíž transportem máme bohaté zkušenosti a není se čeho bát. Samozřejmě je vždy přínosem posoudit dostupnost vaší cílové lokace.

Na střechu si můžete nasadit zeleninu kytičky nebo na terase pořádat dýchánky s přáteli

Celý dům je složen s masivní dřevěné konstrukce vlastního designu s kvalitní izolací ve standartu A0 (pasivní dům) kde máte minimální náklady na vytápění v zimě a naopak chlazení v létě. Protože standardně používáme rovnou střechu s velmi kvalitní hydroizolací (stejná technologie jako při stavbě bazénů) jsou naše domy vhodné k osazením zelenou střechou nebo umožňují osazení pochozí terasou. Díky tomu prakticky zdvojnásobíte užitnou plochu objektu.

Většinu našich mobilních domů osazujeme bezbariérovým posuvným HS portálem vysoké kvality. okna jsou taktéž velmi kvalitní vakuovaná trojskla. Prostě veškerý materiál je top kvalita a top provedení.

Vrstva izolace je designována tak aby všechny naše domy splňovali standardy pasivního domu tedy měrné potřeby tepla na vytápění, jejíž hranice je stanovena na 15 kWh/(m2a).

Budeme rádi když si přijdete osobně ověřit vše se dočtete na našich stránkách prostě si domluvte prohlídku ukázkového domu v Žilině nebo v Uherském Hradišti.

Chci podobný projekt

    Přiložením přílohy například fotografie vaší představy výrazně urychlíte celý proces (pdf,png,jpg)