Mobilhejmy

Úsporné celeroční bydlení

Naše Mobilheimy jsou z moderních přírodních materiálů. Do kážeme vám vyrobit Mobilheim na míru v maximálních roměrech až 13 x4,5m, Máme za sebou v klasickém stavebnictví více jak 20 let, 6 let zkušeností s kontejnerovými přestavbami a již druhým rokem stavíme mobilní a modulární dřevostavby, kde jsme si vyzkoušeli nesmírné množství nových moderních technologií, materiálů a postupů. Díky těmto zkušenostem je pro nás vyrobit pro vás Mobilheim na míru hračka. Pokud nemáte ambice navrhnout si nebo si nechat navrhnout Mobilhem na míru můžete si vybrat z naší ucelené řady Mobilhejmů.

Vyrábíme si vlastní podvozky

Cena mobilhemu

Dali jsme si záležet aby jsme cenu Mobilheimu stlačili na maximální možné minimum tak, aby se tento mobilní dům dal pořídit například ze stavebního spoření.

Mobilita

Mobilheim je vybavený podvozkem s dvěma až třemi nápravami a lze jej tedy po doručení na lokaci dále přesunovat například přesně do místa určení nebo po čase stěhovat z místa na místo.

Legislativa

Umístění vašeho nového mobilheimu na pozemek Vám samozřejmě pomůžeme a maximálně ten legislativní proces zjednodušíme a zrychlíme.

Rychlost výstavby

Váš mobilheim může být vyrobeny již tři týdny od uzavření smlouvy v závislosti na kapacitách naší výroby.

Naše Mobilheimy a Mobilní domy

Zpracujeme vám nezávaznou nabídku do 2 dnů  Přiložením přílohy například fotografie vaší představy výrazně urychlíte celý proces (pdf,png,jpg)

  Rychlý kontakt

  Ing. Karel Spurný
  Na řádku 1147 / Kunovice
  Uherské Hradiště
  tel: +420 774 613 944

  Odebírejte aktuální novinky a akce