Kontejnerová kavárna s hydraulicky otevíranými bočnicemi a se systémem zvedání kontejneru tak, aby bylo možné kavárnu transportovat bez potřeby jeřábu. Protože v podstatě nejdůležitější součástí téhle kontejnerové kavárny je její hydraulický systém je to po zámečnické části realizace to první co je potřeba udělat. Tento kontejner bude jednak schopný vyklápět obě boční stěny, které po vyklopení budou tvořit terasu a zároveň bude schopný se „postavit“ to znamená zvednout svoji výšku až po 70 cm aby pod kontejnerovou kavárnu mohl najet transportní vozík a celou kavárnu tak transportovat bez nutnosti jeřábu. Díky této úspoře nákladů na neustálé volání jeřábu se na instalace tohoto hydraulického systému vrátí během cca jedné sezony.

Každý píst na postavení má vlastní ovládání takže kontejner bude možné naložit i složit i na terénu se sklonem nebo nerovném terénu. V případě potřeby je kontejnerovou kavárnu možné provozovat i ve zvýšené poloze. Hydraulický systém je vybaven bezpečnostními tlakovými zámky.

Tohle kontejnerová kavárna bude vybavena samozřejmě i terasou kde zábradlí budou tvořit zároveň reklamní banery (s toho důvodu je vyztužený strop) a samozřejmě z boku bude kontejnerová kavárna vybavena i bezpečnostním schodištěm tak, aby mohli hosti pohodlně vystoupat až na horní terasu. Kavárna bude primárně prodávat zmrzlinu, zákusky a luxusní palačinky samozřejmě bude vybavena i výčepním zařízením tak, aby bylo možné ji provozovat například na festivalech, veletrzích, koncertech a podobně.